Rotanızı Bilen Yat

HUZUR

Aradığınız huzur Crocus’ta. Sevdiklerinizle sizi birbirinize bağlayacak eşsiz bir tatil planı; denizin dinlendiren dalgaları eşliğinde, hayranlık uyandıran manzaralara aynı pencereden bakın. Doğanın mucizevi etkisi tüm duyularınızı harekete geçirerek sizi tazeleyecek.

KEYİF

Sizi memnun etmek için mükemmel bir organizasyona ev sahipliği yapan Crocus, keyfinizi yerine getirmek için bir çok olanak sunuyor. Mutfakta ne olacağına siz karar verin, ünlü aşçımız Dünya Mutfağı’ından sizin için harikalar yaratsın. Dilerseniz yemek sonrası serin bir rüzgarda yürüyüşe çıkabilir ya da yine Crocus’un sunduğu elektronik aletleri kullanarak gezinti sağlayabilirsiniz.

EĞLENCE

Crocus teknolojik eğlenceyle donatıldı. Hava drone’u ve deniz altında kayıt yapabilen su drone’u ile çekimler yapabilir, böylelikle anılarınızı eğlenirken kaydedebilirsiniz. Film arşivinden dilediğiniz filmi seçin ve TV karşısında sinema keyfine varın; yine müzik arşivinden sevdiğiniz şarkıyı harika ses sistemiyle yeniden deneyimleyin veya karaoke yaparak eğlencenize hareket katın. Apple TV, şarj üniteleri ve çeşitli elektronik aletler tatilinizde size aradığınız kolaylığı sağlayacak.

SPOR

Bu tatilinizde spora geniş yer açın! Ferahlamanız, rahatlamanız ve sağlığınız için Crocus’da eğlenceli bir çok spor aktivitesi mevcut. Dalış, kano, jet ski, seabob su scooter’ı, deniz muzu, olta takımları, su kayağı gibi bir çok imkan sizi sevdiklerinize yakınlaştıracak.

ÖZGÜRLÜK

Crocus’un en önemli özelliklerinden biri de “Özgürlük”. Uzman kadrosunun önerdiği koylar, marinalar ve adalar, yepyeni yerleri keşfetmenizi ve sevdiklerinizle unutulmayacak izole bir tatil yaşamanızı sağlıyor.

YERLER

Yakından Tanıyın

MÜKEMMEL CROCUS

Sizi tarihi ve doğal zenginliklere taşıyan, dünya mutfağından süzülerek saray sofralarına girmeyi başarmış lezzetleri sunan, dört yanınızı Ege’nin tazeliğiyle saran ve daha fazlasıyla ruhunuzu yenileyen benzersiz Crocus, harika anılar için tasarlandı. Ayrıcalıklı hizmet ve servisleriyle siz ve sevdiklerinize başdöndürücü izole bir tatilin kapılarını aralıyor.

SARAYLARDAN CROCUS‘A

İşte Crocus’un en ihtişamlı gizi! Baştan sona ustalık eseri olan odalarda ilk olarak konforunuz düşünüldü. Tasarım harikası ışıklandırmaları, geniş dolapları, akıllı televizyonları, özel bir ressamın elinden çıkmış altın varaklı yağlı tabloları, yatak üstünde bulunan işlenmiş aynaları, zemini, otomatik jaluzi perdeleri, süslemeleri, ikramlıkları ve daha fazlasıyla tam bir kraliyet odaları…

KONFORLU KEYİF ALANI

Büyük bir jakuzinin, rahat şezlongların, minderlerin, geniş oturma grubunun ve çeşitli kahve-çay makinalarının bulunduğu serinleten Keyif Alanı’nı çok seveceksiniz.

ARKA GÜVERTEDE MOLA

Dilediğiniz anda arka güverteye geçip bilgisayarınızı açarak işinize kısa dönüşler yapabilir ya da tatilinize küçük molalar verebilirsiniz. 8 kişilik masa ve 5 kişilik oturma grubuyla tüm misafirlerinizi bu bölümde ağırlayabilirsiniz.

ÖN GÜVERTEDE GÖKYÜZÜ

Denizin ve gökyüzünün birleştiği en güzel yerinde güneşlenmek ya da gece gökyüzünü izlemek için özel seyir alanı. Siz içeceğinizi yudumlayıp doğa harikasının tadına varırken, yanınızda size eşlik edecek yunuslara şahit olacaksınız.

KULLANIŞLI MUTFAK

Sizin ve misafirlerinizin taleplerine hızlı yanıtlar verebilecek, her şeyin düşünüldüğü kullanışlı bir mutfak. Buzdolabı, bulaşık makinası, ocak, büyük fırın, mikro dalga fırın, su sebili, kahve ve çay makinaları, küçük mutfak aletleri gibi bir mutfağın gerektirdiğinden fazlasını barındıran Crocus, size dünya mutfağından en iyi tatları sunuyor.

DİNLENDİREN SALON

Göz alıcı klasik tasarım anlayışıyla ihtişamın birleştiği salonda dinlenme zamanı… Genelinde yumuşak geçişli oval hatlara sahip mobilyalar, özel tablolar, otomatik jaluzi perdeler, dev ekran akıllı televizyon, klima, akıllı hava temizleyici, salondan ayrı duran yemek bölümü ve tavanda bulunan, ortamı daha geniş göstererek rahatlatan ışıklı aynalar; salonu çok özel bir alana dönüştürüyor.

FERAH KORİDOR

Özellikle geniş tutulan koridor ve merdivenler, yat içindeki hareket özgürlüğünüze izin veriyor. İçeri açılan kapılar, özel ışıklandırmalar ve kaymaz mat zemin, güvenliğiniz düşünülerek tasarlandı.

PERSONELE ÖZEL ALAN

Size hizmet verecek olan alanında eğitimli ve uzman 8 personel, tur sırasında bakım, temizlik, yemek, aktivite gibi işleri bitirdiğinde gerek duyulmadıkça odalarında ya da kendilerine ayrılan bölümlerde bulunmaktadır.

E-KATALOG

Online İnceleyin

İNCELE